Monday, December 13, 2010

when will the storm begin?kolejna samotna noc dobrą sposobnością na tą pierwszą zimową notkę na vortexie.

zima.

niewiele osób się budzi zimą. jakże okrutnym dla nich jest oglądanie tych, którym mózgi zimą zasypiają.

wtf? o_O

początki tych nocy są najgorsze. niektórzy zamykają oczy, pstryk i śpią.

ja zasypiam sam.

i gdy wówczas, wieczorem, w samotności, zamykam oczy dopadają mnie głosy. nawet głupią wieczorną medytację muszę zaczynać od jakiejś silniejszej dewokacji, bo inaczaj zakłócenia z wewnątrz są głośniejsze niż najebani współlokatorzy rzucający w siebie garnkami.

ale w sumie to wszystko w porządku. zawsze tak było, spaść w dół w otchłań beznadziei jakiegoś aspektu. jak się z czegoś takiego wyleci, prędkość przy powierzchni jest tak ogromna, że nawet nie wiadomo kiedy aspekt ów staje się święty.

w każdym razie Ophiel sobie asocjuje, Ania się pewnie wkurwia bo Ophiel asocjuje, no ale Ophiel robi co ma robić i wie co robi, a każdy idzie swoją ścieżką i może warto by było zrobić coś ze sobą, zamiast się wkurwiać. Poprzypominać sobie? Może. Nic osobistego.

ahh, jasno wytyczony cel by mi się przydał. taki, dla którego mógłbym zabić. bo póki co to siedzę na zimnych kafelkach, asocjując i obserwując jak załamuje się maja przez brak działania. ciekawe co by mi powiedział wujek alek, gdyby się dowiedział, że hga, który powinien przekazywać mi hinty na temat mojej pr. Woli, mówi 'działaj' i znika na tydzień. dwa. pewnie trzy. a 118 asocjuje i medytuje, w zasadzie tak o.

zazdroszczę tym ciemnosciowcom, którzy potrafili wypełznąć z otchłani dupą tudzież głową i obrać sobie jakiś tam cel na dowolnej płaszczyźnie. materialnej, w zasadzie tylko.
hm.

nie, nie zazdroszczę tak naprawdę. no ale musi im być przyjemnie z dala od Nabuchodonozora.

...

owocnej zimy.

bless *

3 comments:

Gaia said...

...płaszczyzny się przenikają.

Działanie 'tu' zaczyna implikować coś, gdzieś indziej. Wyżej. Niżej. Czyli wszędzie. 'Cause There means Everywhere.

*

Nie asocjuj tylko dupsko rusz :*
Cele same się pojawią w Drodze.

Jin said...

wiem co robić, spoko.

Gaia said...

Zatem bless! ;)